Објавени: јул. 18 2016 11:03

BMW 530d 184ks -00 REGISTRIRANA DO 07/2017

ЕУР

Објавени: јул. 18 11:03
Прегледи: 21
BMW 530d 184ks 2000g

Najvisoko nivo na oprema nema so nema
KOZENI SEDISTA
SENZORI NAZAD ZA PARKIRANJE
KLIMATRONIK
WEBASTO
GREACI NA SEDISTA
ASR
TELEFON
RACEN MENJAC
GREACI NA PREDNI I ZADNI STAKLA
ZADNI SEDISTA SO PUSTANJE
EL NA STAKLA
EL NA RETREVIZORI + GREACI
KOMANDI NA VOLAN
PODESLIVI SEDISTA I VOLAN
2 KLUCA
NASLON ZA RAKA NAPRED I NAZAD
BORD KOMPJUTER
ALUMINSKI BANDASI BMW
TEMPOMAT
KOMPLETEN SERVIS VO MOTOROT
Voziloto e mnogu socuvano enterierot mue NOV
Motor,Turbina,Dizni vo besprekorna sostojba se e fabricko nisto ne e pipkano po nego
Prednica,Zadnica,Podvozje ODLICNO ni da tropne,
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
21
070717414

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации