Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Bmw 530 е достапен за продажба по најдобри цени!

Веќе подолго време трагате по bmw 530 кој што е одлично сочуван, или пак, продажбата Ви се одвива бавно и имате потреба од решение кое што нема да Ви одземе многу време и труд? Не грижете се, бидејќи Пазар3 има одлично решение за вашиот проблем!


Тука, продажбата на bmw 530 како и пронаоѓањето на овој модел ќе Ви биде навистина лесно, бидејќи со само еден клик, Вие ќе можете да објавите оглас за продажба или пак, да бидете дел од фантастичната понуда која вклучува bmw 530 2000, bmw 530 2004, bmw 530 2006, bmw 530d 2008, bmw 530 2011, bmw 530 2012, bmw 530 2013, bmw 530 2017, bmw 530 2018, bmw 530 2020 и тн!Денес 08:57 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Скопје

Продавам BMW F10 530

13 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 25 000 - 29 999
Вчера 19:36 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 530

15 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
18 мај 09:03 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW G30 530d X-Drive MPaket Full

45 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
16 мај 14:12 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 530D 2011

17 900 ЕУР Намалена цена

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
16 мај 08:05 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

BMW 530 D E61

4 900 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
10 мај 21:47 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Гостивар

Bmw e60 530d

4 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 25 000 - 29 999
10 мај 16:37 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово  ·  Теарце

Bmw 530D 2011

17 300 ЕУР

Година: 2011
Километража: 250 000 - 299 999
10 мај 10:01 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Центар

��OTKUP NA VOZILA��HAVARISANI/UDRENI/NEISPRAVNI ISPRAVNI

123 ЕУР

Година: 2005
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 10:20 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Крива Паланка

BMW G30 530xd 3.0d 265ks 4X4 LUXURY LINE-INDIVIDUAL MAKSAUTO

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
07 мај 10:40 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

BMW 5 3.0D 204 KS F10 NAVI KOZA AVTOMATIK - 11..MT Auto

15 800 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 05:23 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Скопје

BMW 5 F10 M paket

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 мај 05:03 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Штип

Bmw 530 f10

Година: 2015
Километража: 200 000 - 249 999
05 мај 21:09 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Охрид

������������BMW 530xd 4x4 LCI M-pack 2015������������

24 900 ЕУР

Година: 2015
Километража: 100 000 - 109 999
22 апр. 22:57 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Гостивар

BMW (F10) 530 D AVTOMATIK UVZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

17 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 00:28 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Бутел

Bmw GT 530d Gran Turismo full MOZE ZAMENA

15 700 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 19:19 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Прилеп

BMW 530e

18 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 100 000 - 109 999
05 апр. 15:25 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 2018 FULL M PAKET KAKO NOVO

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
03 апр. 10:54 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW 530 XDRIVE

16 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 350 000 - 399 999
28 мар. 22:12 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово

BMW 530 d

17 900 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
27 мар. 23:25 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Куманово

BMW 530 x-drive

13 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
27 мар. 17:56 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово

BMW 530 d M paket

23 000 ЕУР

Година: 2011
Километража: 110 000 - 119 999
27 мар. 09:49 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Штип

BMW 530d M model G30

35 000 ЕУР Намалена цена

Година: 2017
Километража: 170 000 - 179 999
25 мар. 19:26 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

BMW G30 530D EXLUSSIVE-18

35 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 150 000 - 159 999
16 мар. 16:28 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Чаир

se prodava

5 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
11 мар. 08:47 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Ѓорче Петров

Prodavam BMW 530 GT

15 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 фев. 12:40 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW f11 530 Diesel Sport

8 500 ЕУР

Година: 2010
Километража: 300 000 - 349 999
25 фев. 10:46 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

СЕ ПРОДАВА - BMW 530 D 3.0 (Automatic)

6 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
18 фев. 01:11 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Скопје

Bmw gt 530 2012 ����

1 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
02 фев. 18:07 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Куманово

Bmw 530 xDrive

8 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999
02 фев. 00:41 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово

Bmw 530 d facelift

28 499 ЕУР

Година: 2015
Километража: 20 000 - 24 999
21 јан. 18:41 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Бутел

Bmw 530 xd redizajn m paket

8 900 МКД

13 јан. 17:59 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Струга

Bmw 530d 173kw 2009godina.

9 990 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
19 дек. 06:29 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово  ·  Брвеница

Bmw 530 F10 2010

13 999 ЕУР

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
12 дек. 14:21 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 530d Sport-Automatic "M-Sport"

52 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 90 000 - 94 999
11 дек. 19:44 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово

Bmw 530d m-packet extra socuvano

8 900 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
30 ноем. 13:55 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Битола

Bmw f10 530xd

50 ЕУР

Година: 2014
Километража: 200 000 - 249 999
28 ноем. 10:54 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Bmw 530d

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
24 ноем. 14:38 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Илинден

Familijarno vozilo

16 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
24 ноем. 11:10 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Гевгелиjа  ·  Гевгелија

BMW 530 D - super sostojba

6 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
22 ноем. 15:46 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Центар

BMW G30 530d Xdrive 2018 god.

40 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 130 000 - 139 999
20 ноем. 11:39 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Неготино

Bmw 530 193k racen

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 35 000 - 39 999
17 ноем. 15:37 Авто плац Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Крива Паланка

BMW 530D F10 258ks avtomatik euro 6 facelift 2015

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 190 000 - 199 999
07 ноем. 09:19 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Чаир

Bmw 530d

6 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 300 000 - 349 999
01 ноем. 20:45 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Тетово  ·  Теарце

BMW 530xd E60 M5 Look 4x4 Dizel

8 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 250 000 - 299 999
29 окт. 23:07 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Кичево

Bmw F10 530d 245ks 2011 godina

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
27 окт. 21:38 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Бутел

BMW 530d X-DRIVE M-PAKET

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
27 окт. 09:01 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam BMW 530d 2004 218ks

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
19 окт. 18:29 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Prodavam BMW 530d 2004 godina 218ks

5 800 ЕУР

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
14 окт. 08:35 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Скопjе  ·  Карпош

BMW 530 D 2011 GOD AUTOMATIC KAKO NOVO FULL

16 499 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
20 септ. 21:36 Автомобили  ·  BMW  ·  530  ·  Струга

Bmw 530XD 258ps F10 4x4

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999

Факт кој можеби не сте го знаеле: "bmw 530", prodavam "bmw 530" се најчестите избори за фрази со кои луѓето пребаруваат или објавуваат огласи во оваа категорија на Пазар3, а тоа на најдобар начин ја отсликува богатата понуда и побарувачка за овој модел од BMW 5 серијата!Кои се предностите што ги нуди bmw 530?


Модерен дизајн - bmw 530 изгледа модерно и однадвор, но, и одвнатре, а поради ова, со сигурност може да се каже дека BMW заслужува позитивна критика.


Кога станува за ентериерот, кабината на bmw 530 е квалитетно изработена и организирана, а благодарение на квалитетните седишта, комфорното возење ќе Ви биде и повеќе од загарантирано!


Беспрекорен перформанс - bmw 530 важи за едно од најдобрите модели во BMW 5 серијата, а главната причина за тоа е фантастичниот перформанс кој што ќе Ви понуди брзо, и стабилно возење каде и да одите!


Воедно, ова возило е идеално и за патување на кратки како и на долги релации!


Издржливост и безбедност - bmw 530 е навистина издржливо, но, и безбедно возило за управување кое што нема да Ви даде речиси никакви знаци во поглед на пад на перформансот откако ќе поминете огромна километража. Истовремено, квалитетниот безбедносен систем и додатоци ќе го направат вашето возачко искуство навистина безбедно!Како до оглас кој што гарантира продажба на bmw 530?


Регистрирањето на огласи на најголемиот купопродажен сајт во Македонија е неверојатно лесен и едноставен процес, кој што бара од вас само еден обичен клик на алатката за регистрирање на огласи.


Но, за да огласите Ви бидат ефикасни, потребно е да внимавате на следниве работи:


Уредување - имајте предвид дека само одлично уредените огласи со јасно формулиран наслов - prodavam "bmw 530", главен дел - километража, цена, состојба, год на производство заедно со сл карактеристики и завршен дел во кој што треба да го впишете телефонскиот број за контакт.


Правила за огласување - секогаш придржувајте се кон правилата за огласување, бидејќи тие се клучни за да вашите огласи бидат одобрени од страна на нашите администратори.


Фотографија- секогаш прикачувајте фотографии од сето она што го продавате - возила, автомобили, електроника, живеалишта, инвентар за дом и семејство и сл, бидејќи нашата анализа покажува дека огласите кои што имаат слики се поефикасни од оние кои што немаат!

Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации