Објавени: мај 14 2018 03:02

Fiat Grande Punto 1.3 mjet

ЕУР

Објавени: мај 14 03:02
Прегледи: 11
Se prodava Grande Punto 1.3 Mjet 75ks. so pominati 150 000 km redovno servisirano i odrzavano. Napraven golem servis na 143 000 km. Motor na lance, mnogu evtino za odrzavanje. Vo besprekorna sostojba. Klima, City servo, maglenki napred i nazad, podesuvanje na volan i sedista vo visina, elektrika na prozori i retrovizori, centralno so dalecinsko na kluc i drugo. Mala potrosuvacka od 4.5 litri na 100 km. Kolata moze da se vidi vo Skopje,(karpos 1), ili za vikendi vo Makedonski Brod. Tel. 077955346 Barajte me posle 17h
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
11
077955346

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации