Објавени: дек. 13 2016 10:35

FIAT PUNTO 1.2 benzin/plin

ЕУР

Објавени: дек. 13 10:35
Прегледи: 19
-Regisstrirana do 7.2017
-Atestiran plinski ured vnesen vo soobrajkajna -so kruzna boca
-elektrika na prozori
-Aluminiumski Bandazi
-Akomulator topla -pod garancija
-Smeneti filtri za ulje i vozduh
-Smeneti kabli i svejkici
-2 skoro novi zimski gumi Sava
-Radio na CD -Sony
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
19
078632564070949680

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации