Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ford Focus -17 rent a car

51 ЕУР /дневно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: LD Energy Internacional-Skopje 12 окт. 10:25 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
LD Energy Internacional-Skopje
VW Passat -15  rent a car 77 EUR
Masina za sladoled 1 390 EUR
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Година
Менувач
Километража
Гориво
Регистрација
Боја
Бела
Стил на каросерија
Хачбек
Марка
Ford
Модел
Focus
GPS ( +25 EUR )
Child Seat ( +15 EUR
LD Energy Internacional-Skopje
 
070429049
LD Energy Internacional-Skopje
Fiat Linea -16  rent a car 43 EUR
Citroen Berlingo -15  rent a car 47 EUR
Lancia Delta -17 55 EUR
Opel Astra Automatic 1.4  rent a car 60 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации