Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Ford Focus

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Ford Focus | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

26 мај 15:44
Линк
, ,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 07:56
Линк
, ,

Ford Fokus 1.6 tdci 2013

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
17 мај 13:35
Линк
, ,

Ford Focus 1.6TDCi 116ks

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999

Вчера 17:34 ,

Ford Focus 1.8

3 300 ЕУР

Година: 2004
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 15:11 , ,

Ford Focus 1.6cdti 66kw 2008 perfekten

3 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
26 мај 15:44
Линк
, ,

Ford Focus 1.4 benzin full oprema

2 800 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 14:52 , ,

Ford Focus dizel 66kw 2001 klima registriran

1 700 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
26 мај 14:20 , ,

Ford Focus 2007

3 500 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 09:31
Линк
, ,

Ford Focus karavan

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
26 мај 07:56 , ,

Ford Fokus 1.6 tdci 2013

1 ЕУР Намалена цена

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
24 мај 23:05 , ,

Ford Focus

Година: 2002
Километража: 120 000 - 129 999
24 мај 23:05 , ,

Ford Fokus 1.6 tdci 2013

7 100 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
22 мај 21:54 ,

se prodava

1 000 ЕУР

Година: 2000
Километража: 190 000 - 199 999
20 мај 17:22 ,

Ford Focus 1.6hdi 110ks

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 мај 13:35 , ,

Ford Focus 1.6TDCi 116ks

7 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 190 000 - 199 999
15 мај 17:59 ,

Ford Focus 1.6 hdi

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
16 мај 12:52 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6tdci 90KS 2006 Avto M&S

3 450 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
16 мај 12:43 Претпријатие , ,

Ford Focus 1.6 benzin 2011god Avto M&S

6 450 ЕУР

Година: 2011
Километража: 100 000 - 109 999
15 мај 15:40 ,

Se prodava Ford Focus/

Година: 2002
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 10:49 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6 TNG 2011 odlicen

4 900 ЕУР

Година: 2011
Километража: 170 000 - 179 999
13 мај 09:06 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6tdci 90ks navi tv 168000km 2006 MT Auto

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 20:00 ,

Kolata se prodava

3 650 ЕУР

Година: 2005
Километража: 160 000 - 169 999
12 мај 09:57 Претпријатие ,

Ford Fiesta 1.4 tdci 70ks 125.000km nov 2008 MT Auto

3 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 мај 09:56 Претпријатие ,

Ford Focus 1.6tdci 115ks nov euro 5B 2013 MT Auto

6 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 120 000 - 129 999
08 мај 11:02 , ,

Ford Focus 1.8tddi 90ks

1 645 ЕУР

Година: 2000
Километража: 200 000 - 249 999
08 мај 11:01 , ,

Ford Focus 1.4

1 000 ЕУР

Година: 1999
Километража: 20 000 - 24 999
06 мај 19:55 ,

Ford Focus 1.6 TDCI hdi 2007

3 300 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
05 мај 11:49 , ,

Ford Focus 1.8 TDCI

2 500 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 21:05 ,

SE PRODAVA FORD FOCUS

2 000 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 08:56 , ,

Ford Focus 2011 1.6 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
04 мај 03:47 , ,

Ford Focus 2009 dizel

4 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
28 апр. 13:45 , ,

Ford Focus 2011 1.6 dizel

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 апр. 18:05 , ,

Peugeot 308 1.6bluehdi 100ks 2016 navi klima tempomat servi

9 490 ЕУР

Година: 2016
Километража: 130 000 - 139 999
21 апр. 01:40 ,

Ford Focus 1.6tdci 2008

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
20 апр. 19:53 , ,

Ford Focus 1.8tdci

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 апр. 11:57 , ,

Ford Focus 1.6 TDCI 90ks

3 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 190 000 - 199 999
17 апр. 09:10 , ,

Ford Focus 2005 dizel

2 750 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
16 апр. 14:11 ,

Ford Focus 2001 1,8tdi 66kw

2 100 ЕУР

Година: 2001
Километража: 250 000 - 299 999
15 апр. 15:23 , ,

Ford Focus 1.8 Tdci 2002

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 апр. 15:23 , ,

Ford Focus 1.8 Tdci 2002

1 800 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 18:04 , ,

Ford 1.6 tdci vo odlicna sostojba

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
12 апр. 13:59 , ,

Ford Focus 1,8 tdci 2009

6 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 120 000 - 129 999
10 апр. 08:57 , ,

Ford Focus 1.6 tdci vo odlicna sostojba

2 599 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
04 апр. 16:14 , ,

Ford Focus 1.8 TDCI

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 18:14 , ,

Ford Focus 1.8tdci

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 17:54 , ,

Ford Focus 1.8 tdci

3 600 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 13:45 , ,

Ford Focus 1.6 Benzin

6 600 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Ford Focus | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации