Оглас од претпријатие Објавени: апр. 17 2024 10:47

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

ЕУР

Објавени: апр. 17 10:47
Прегледи: 324
HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--MODEL 2009--EURO 4
--KLIMA LADI ODLICNO
--SERVO
--ABS
--ELEKTRICNI STAKLA
--CENTRALNO
--2 KLUCEVI
--4X AIR BAG
--RADIO CD
--SERVISNA ISTORIJA
--PERFEKTNA MEHANICKA I TEHNICKA SOSTOJBA!!!
--MOTOR, KAROSERIJA, ENTERIER EDNAKVI NA NOVO VOZILO!!!
--UVEZENA OD SLOVENIJA,,PODGOTVENA KOMPLETNA DOKUMENTACIJA DO REGISTRACIJA!!!
--MODEL I PRVA REGISTRACIJA 2009,,PROIZVEDENA NA KRAJ NA 2008
--SOSTOJBA EDNAKVA NA NOVO VOZILO!!!
--VOZILO ZA CENITELI!!!
Опис на линк

AVTO PLAC DADO

....................................................................
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации