Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | Hyundai Getz

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Hyundai Getz | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

Вчера 18:12 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2008--NOVO!!

3 499 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:51 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA--MODEL 2008-REDIZAJN!!!NOVO!!!

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:48 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN-KLIMA-MODEL 2009--NOVO VOZILO!!!

3 499 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:47 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN--REDIZAJN--KLIMA--MODEL 2009!!!NOVO!

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:35 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 BENZIN--REDIZAJN--MODEL 2008--NOVO VOZILO!!

3 390 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
08 апр. 20:18 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 BENZIN 2008GOD***49KW-67KS***

3 450 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
04 апр. 05:13 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hyundai Getz CRDI 1.5 110 PS

3 350 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 09:45 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Аеродром

GETZ 1.1 2007 GOD FUL OPREMA ATEST PLIN OD MKD

2 450 ЕУР

Година: 2007
Километража: 160 000 - 169 999
14 мар. 11:08 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Центар

HYUNDAI GETZ 1.3 BENZIN

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 85 000 - 89 999
08 окт. 18:52 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyndai getz

2 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 150 000 - 159 999
02 окт. 20:20 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 97KS. REDIZAJN 2008GOD. *96 000KM*

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 95 000 - 99 999
18 авг. 21:57 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Чаир

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
01 јул. 20:41 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

Hyundai Getz 1.1 67ks redizajn model 2009

3 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 140 000 - 149 999
27 јун. 09:59 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Илинден

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI 2006 G.

3 100 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
23 мар. 15:02 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Куманово  ·  Липково

Se prodava Hyundai Getz

2 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
18 фев. 19:55 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Se prodava Hyundai Getz

3 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
13 јан. 08:56 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyundai Getz 1.5 2008

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
30 дек. 14:44 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai Getz 1.5 CRDI

3 350 МКД

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
27 дек. 13:28 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyundai Getz 1.5 2008

3 250 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
12 дек. 13:53 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hyundai Getz 1.1 benzin kako Novv

2 750 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
24 ноем. 13:21 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Куманово

Hynadi Getz

3 300 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
01 ноем. 22:02 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Гостивар

Hyundai Getz 1.5 77kw/110ks

3 000 ЕУР

Година: 2006
Километража: 140 000 - 149 999
29 окт. 13:26 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Куманово

Hyundai Getz 1.5 dizel

2 600 ЕУР

Година: 2006
Километража: 200 000 - 249 999
01 окт. 18:39 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 67KS. REDIZAJN MODEL 2009

2 699 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
14 септ. 12:43 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Прилеп

Hyundai Getz 2006

1 700 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
06 септ. 19:22 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Струмица  ·  Василево

Hyundai Getz 2007 - 234.00km

3 600 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 16:57 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Кавадарци

Se prodava Hyundai Getz 1.5 CRDI registrirana do 26.10.2022

2 700 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
31 авг. 08:48 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.1 65KS. REDIZAJN 90700KM.

2 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 85 000 - 89 999
27 авг. 11:03 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.4 97KS. REDIZAJN (SERVISIRAN, NOVI GUMI)

2 999 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
10 авг. 12:42 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai Getz

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
05 авг. 14:11 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyundai Getz

3 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 75 000 - 79 999
18 јул. 09:00 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Центар

Hyundai Getz 1.5 CRDI 2008

2 950 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
06 јун. 09:07 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

Hyundai Getz 1.1 66ks redizajn model 2009

2 900 ЕУР

Година: 2008
Километража: 180 000 - 189 999
21 мар. 14:29 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

Hyundai Getz 1.4 97ks redizajn 2009

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 05:52 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Велес

Hyundai Getz vo top sostojba

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
13 ноем. 14:19 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Бутел

Hyundai Getz 1.1 benzin 2007

Година: 2007
Километража: 180 000 - 189 999
21 јул. 21:07 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Гостивар

Hyundai Getz 1.5

2 000 ЕУР

Година: 2004
Километража: 140 000 - 149 999
11 мај 23:56 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai Getz 1.5 CRDI Champion 2006

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
11 мај 12:39 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Скопје

Hyundai Getz 1.5 crdi 81kw 108ps

3 300 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
03 апр. 17:49 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Виница

Hyundai Getz 1.1

Година: 2009
Километража: 170 000 - 179 999
21 дек. 16:32 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

HyndaiI GETZ 1.1 BENZ -07 GOD FULL OPR PERFEKTNO VOZILO

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 150 000 - 159 999
20 дек. 16:20 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Битола

HYUNDAI GETZ 1.5 CRDI FULL

2 690 ЕУР

Година: 2006
Километража: 180 000 - 189 999
22 авг. 22:41 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Hyundai getz 1.4 bezin/plin, so klima

2 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 јул. 16:15 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Крива Паланка

Hyndai getz 1.6 Klima 04

2 250 ЕУР

Година: 2004
Километража: 160 000 - 169 999
29 јун. 01:30 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Бутел

HYNDAI GETZ 1.4 BENZIN

2 750 ЕУР

Година: 2008
Километража: 170 000 - 179 999
17 јун. 01:47 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Тетово

Поволно

2 800 ЕУР

Година: 2007
Километража: 50 000 - 54 999
14 јан. 18:38 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Hyndai Getz 1.1

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999
11 дек. 10:45 Авто плац Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Велес

Hyundai Getz 1.1 -07

2 650 ЕУР

Година: 2007
Километража: 170 000 - 179 999
30 ноем. 04:08 Автомобили  ·  Hyundai  ·  Getz  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Hyundai Getz

2 500 ЕУР

Година: 2006
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | Hyundai Getz | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации