Објавени: окт. 20 2023 11:12

Iveco EUROCARGO

ЕУР

Објавени: окт. 20 11:12
Прегледи: 24
Kamioneto e 2012 god. servisiran , dobri gumi , registriran cela godina . Aluminiumski Sanduk .
Dolg 6.50 mt
Sirko 2.50 mt
visina 2.55 mt
Nosivost ima 3.500 T
Kon Tel 075 664 156
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации