Објавени: јул. 15 2021 11:45

Jeep Grand Cherokee 2.7 2003

ЕУР

Објавени: јул. 15 11:45
Прегледи: 24
Jeep Grand Cherokee 2003god 2.7-120kw, registriran do 26.06.2022
350.000km, servisiran redovno.
Smenati deloj pred 500km:
-site roleri so se kajsh
-podvozje site cauri bukvalno do edna
-greaci smenati
-amortizer na volan nov
-zglob desen nov
-zglob na kardan nov
-avtomatce pozadi roleri novo
-vodna pumpa graff nova pred 200km
-4stabilizatori
-dve dizni
-kumplug shajmna
-site creva na nafta
-reduktor, menjac, deferencijal, blokaza spori brzi se funkcionira so proba
-klima raboti bez problem
-na volan sekoe dugme funkcionira
-na zadna leva vrata ima malku korozij
-gumi 1000km vozeni windforce
-dva kluca
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
24
076687386

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации