Објавени: авг. 04 2017 11:36

KIA RIO 1.5 CRDI

ЕУР

Објавени: авг. 04 11:36
Прегледи: 190
Se prodava Kia rio 1.5 crdi 110 ps 2007 godina oprema ima Abs servo climatronic airbags centralno brava electrika na stakli elektrika na retrovizori original aluminski bandasi so novi zimski gumi kolata uvezeno od svajcaria plateni site davacki carina tuv holomgacija cenata ne e fiksna za poveke informaci javete se 070562078
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации