Оглас од претпријатие Објавени: дек. 15 2023 07:57

Lancia Delta 1,6 multijet dizel mk tabli

ЕУР

Објавени: дек. 15 07:57
Прегледи: 100
Lancia Delta 1,6 multijet ,dizel motor ,so realni 200.000km. Servisirana samo vo ovlasten servis so fakturi i fiskalni smetki ,naparaven golem i mal servis od 1000e,zimski gumi, stegnato komotno , provereno vozilo so minimalna potrosuvacka 5,5 gratska 4l otvoreno.
Moze zamena cena 4500e
Samo za kesh 500e popust na ovaa cena novogodishen popust
Опис на линк

oglas

Uvoz na vlekaci kamioni i poluprokolki od evropska unija
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации