Објавени: мај 02 2024 10:52

Maserati Levante Q4 3.0 Disel

ЕУР

Објавени: мај 02 10:52
Прегледи: 1466
Se prodava Maserati Levante Q4 vo perfektna sostojba, so najvisoko nivo na oprema. Redovno servisirano vo ovlasten servis.
Cena 58.500 evra.
Za poveke informacii javete se na 070214213
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1466
070214213

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации