Објавени: дек. 08 2023 05:04

Mini Cooper ONE 1.6

ЕУР

Објавени: дек. 08 05:04
Прегледи: 71
Mini Cooper ONE 1.6
90hp
210,000 km
Greaci na sedista
Xenon svetla
Nov menjac zamenet pred 2000 km
Registrirana do 12/2024
Bez nikoja mana mnogu dobro socuvana, proverka kaj sakate, moze da se vidi i proba.
Cena 3100€
Za kontakt 071 488 026
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
71
071488026

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации