Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Prodazba na (Prodaj) | Возила | Автомобили | MINI ONE

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | MINI ONE | или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

01 апр. 11:10
Линк
Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Центар

MINI One so John Cooper Works oprema

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999

07 апр. 09:53 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MINI Cooper 1.6i 75ks 6 brzini 2011g PANORAMA

6 290 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
01 апр. 11:10
Линк
Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Центар

MINI One so John Cooper Works oprema

17 800 ЕУР

Година: 2017
Километража: 65 000 - 69 999
25 мар. 16:12 Авто плац Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Тетово

Mini one

5 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
19 мар. 15:18 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Охрид

Se prodava Mini cooper one 70kw

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
16 мар. 16:42 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Кочани

Mini One 1.6 - 2003

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 160 000 - 169 999
24 фев. 19:12 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Аеродром

Se prodava MINI ONE-1.6 66kW-2004g-Benzin/Plin

2 600 ЕУР

Година: 2004
Километража: 170 000 - 179 999
08 фев. 10:40 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVA MINI - ONE 1.4

5 850 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
30 јан. 12:14 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mini one 1.6 75kc 2012

6 000 ЕУР

Година: 2012
Километража: 120 000 - 129 999
15 дек. 10:27 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

MINI COOPER 1.4 benzin

7 200 ЕУР

Година: 2009
Километража: 55 000 - 59 999
08 дек. 17:04 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Кичево

Mini Cooper ONE 1.6

3 100 ЕУР

Година: 2002
Километража: 190 000 - 199 999
05 ноем. 20:18 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Se prodava Mini one

3 600 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
21 окт. 15:05 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Центар

MINI ONE

20 300 ЕУР

Година: 2021
Километража: 30 000 - 34 999
17 окт. 00:44 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Охрид

Mini one

5 100 ЕУР

Година: 2008
Километража: 150 000 - 159 999
14 септ. 10:27 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mini One 1.4 benzin 2007

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
11 септ. 09:06 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Кичево  ·  Осломеј

Mini Cooper R56 1.4 55kw/75ps 2011 godina

1 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
06 септ. 01:52 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

MINI ONE

1 ЕУР

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
01 септ. 19:38 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MINI ONE

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
01 септ. 13:25 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MINI ONE

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
08 јан. 18:51 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

MINI COOPER ONE 1.4 2009 96.000km

5 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 95 000 - 99 999
02 јан. 14:17 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MINI ONE 1.6 BENZIN 66KW 2006 GODINA FULL OPREMA

3 800 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
18 ноем. 20:50 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Кочани

Se prodava mini one

2 650 МКД

Година: 2004
Километража: 190 000 - 199 999
23 авг. 10:47 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

MINI ONE 1.4 benzin 2009

4 800 ЕУР

Година: 2009
Километража: 150 000 - 159 999
16 јул. 17:33 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Илинден

Mini cooper

Година: 2010
Километража: 200 000 - 249 999
17 јун. 16:36 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Центар

MINI Cooper One

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
27 фев. 21:28 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini One 2003

2 990 ЕУР

Година: 2003
Километража: 120 000 - 129 999
13 фев. 14:08 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini One 2003

3 000 ЕУР

Година: 2003
Километража: 95 000 - 99 999
25 окт. 20:57 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Струмица

Mini One benzin 2008

4 400 ЕУР

Година: 2008
Километража: 120 000 - 129 999
13 септ. 01:46 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава Mini ONE

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
12 септ. 21:07 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Се продава MINI One во топ форма

2 500 ЕУР

Година: 2001
Километража: 170 000 - 179 999
28 авг. 14:14 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Штип

Mini One 2020 Steptronic

17 500 ЕУР

Година: 2020
Километража: 20 000 - 24 999
15 авг. 18:37 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Радовиш

Mini one

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
15 авг. 18:37 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Радовиш

Mini one

2 200 ЕУР

Година: 2002
Километража: 200 000 - 249 999
19 јул. 15:36 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini one 1.6 66kw atest plin reg.cela godina

2 650 ЕУР

Година: 2003
Километража: 200 000 - 249 999
13 јун. 12:05 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Куманово

Mini One 1.6 Ch

4 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
12 јун. 22:47 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Струга

Mini Cooper 2003 - Plin

2 800 ЕУР

Година: 2003
Километража: 180 000 - 189 999
12 јун. 22:47 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Штип

MINI ONE 1.6 MINIMALIST

5 800 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
25 мај 20:22 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Аеродром

MINI Cooper ONE 1.4 odgovara za vozaci pocetnici

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
04 мај 22:32 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Центар

Mini One 1.4 benzin

Година: 2008
Километража: 110 000 - 119 999
30 апр. 10:10 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Велес

se prodava mini one 1.6 2004

3 500 ЕУР

Година: 2004
Километража: 150 000 - 159 999
23 мар. 17:05 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Скопје

MINI ONE cooper 1.6I

Година: 2008
Километража: 200 000 - 249 999
06 мар. 11:28 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Кисела Вода

Mini One 1.6i 90Hp

Година: 2006
Километража: 110 000 - 119 999
27 дек. 14:40 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Скопје

MINI ONE -06 1.6 BENZIN

3 900 ЕУР

Година: 2006
Километража: 190 000 - 199 999
17 дек. 09:12 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Тетово

MINI ONE -03

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
15 ноем. 17:07 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Тетово

Mini ONE Nov 2020 od salon

Година: 2020
Километража: 0 - 4 999
19 окт. 02:17 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Гази Баба

Mini One 1.4

4 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 140 000 - 149 999
04 окт. 12:16 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Центар

MINI ONE VO ODLICNA SOSTOJBA

7 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 140 000 - 149 999
08 јул. 08:45 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Тетово

Mini One

4 300 ЕУР

Година: 2003
Километража: 130 000 - 139 999
21 мај 06:14 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Битола

Mini Cooper one -03 klima

Година: 2003
Километража: 150 000 - 159 999
14 фев. 12:43 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

Mini Cooper One

6 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 100 000 - 109 999
15 јан. 17:49 Автомобили  ·  MINI  ·  ONE  ·  Скопjе  ·  Карпош

Мini One 1.4 -08

7 500 ЕУР

Година: 2008
Километража: 5 000 - 9 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Prodazba na (Prodaj) | Автомобили | MINI ONE | не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации