Оглас од претпријатие Објавени: авг. 28 2020 02:54

Mitsubishi L200 2.5 DI-D Intense Double Cab

ЕУР

Објавени: авг. 28 02:54
Прегледи: 597
Moze zamena za dukan..ili stan.do 65m2

Voziloto e so ful oprema,kuka (treta tablica)

Mitsubishi L200 2.5 DI-D 4WD Intense Double Cab 17” alloy wheels -07
oprema:
Comfort & Convenience
Power Windows Front & Rear (Anti-trapping) With Auto-up [Intense Only]
Air-Conditioning (Auto)
LM/MW/FM CD RADIO + MP3 With 6 Speakers
Storage Under Passenger Seat
Active Stability & Traction Control System
Power Steering
Front Centre Armrest With Storage
Rear Centre Armrest With Cupholder
Cupholders
Privacy Glass (Rear Window)
Exterior
Black Grille With Chrome Inserts
Colour Keyed Front Bumper
Side Steps
Mudguards Front & Rear
17" Alloy Wheels 245/65 R17
Front Fog Lights
Electric, Heated Door Mirrors (Chrome )
Interior
Chrome Inner Door Handles
Sport Type Fabric Front Seats (2)
Chrome Outer Door Handles
Interior Styling
Multi Mode Display
Rear Bench Seat
Silver Trim Inserts
Leather Steering Wheel & Gear Knob
Ashtray & Cigarette Lighter
Height Adjustable Driver's Seat
3-Point Front Seatbelts With Pretensioner & Force Limiter
3-Point Seatbelts Rear (3)
Safety & Security
Electronic Immobiliser
ABS With EBD
Driver & Front Passenger SRS Airbags
Passenger Airbag Cut-Off Switch
Child Locks Rear Doors
ISO-fix Child Seat Attachment
Central Locking
Опис на линк

Мастерспорт

МАСТЕРСПОРТ – Марвес е фирма која се занимава со увоз и дистрибуција на велосипеди, фитнес и спортска опрема. Постоиме од 1996 година и успешно работиме дистрибуција на велосипеди,фитнес и спортска опрема од реномирани брендови како што се:

FOCUS ,CRAFT ,DIEL ,STUF ,ZOGGS ,
REEBOK ,ADIDAS ,ROCES ,KETTLER ,
BABOLAT ,GIMFIT ,CAPRIOLO , MERIDA , TIPPMANN , ELAN и други фирми.

Благодарение на потребите на нашите клиенти го прошируваме нашиот асортиман на многу производи и спортски реквизити од реномирани брендови. Располагаме со фитнес и спортска опрема и реквизити за опремување на школски сали, спортски игралишта и други спортски терени.

Повелете во нашиата продавница за да се информирате и да ги видите, најновите и најдобрите производи од светот на спортот. Ние се стремиме нашата продавници да освојуваа со спортски дух. Тоа ја изразуваа нашата култура да живееме поздраво, да практикуваме различни видови спорт. Ние ви нудиме на вас и вашето семејство да бидете активни, здрави и атрактивни, и да добиете се што ви треба, по најдобри цени!

Нашите основни цели се:

• 100% спорт • 100% емоции • 100% гаранција за квалитет • 100% страст • 100% разновидност
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

МАСТЕРСПОРТ – Марвес е фирма која се занимава со увоз и дистрибуција на велосипеди, фитнес и спортска опрема. Постоиме од 1996 година и успешно работиме дистрибуција на велосипеди,фитнес и спортска опрема од реномирани брендови како што се:

FOCUS ,CRAFT ,DIEL ,STUF ,ZOGGS ,
REEBOK ,ADIDAS ,ROCES ,KETTLER ,
BABOLAT ,GIMFIT ,CAPRIOLO , MERIDA , TIPPMANN , ELAN и други фирми.

Благодарение на потребите на нашите клиенти го прошируваме нашиот асортиман на многу производи и спортски реквизити од реномирани брендови. Располагаме со фитнес и спортска опрема и реквизити за опремување на школски сали, спортски игралишта и други спортски терени.

Повелете во нашиата продавница за да се информирате и да ги видите, најновите и најдобрите производи од светот на спортот. Ние се стремиме нашата продавници да освојуваа со спортски дух. Тоа ја изразуваа нашата култура да живееме поздраво, да практикуваме различни видови спорт. Ние ви нудиме на вас и вашето семејство да бидете активни, здрави и атрактивни, и да добиете се што ви треба, по најдобри цени!

Нашите основни цели се:

• 100% спорт • 100% емоции • 100% гаранција за квалитет • 100% страст • 100% разновидност
https://www.mastersport.com.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации