Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 27 2023 10:16

Peugeot 206 Plus 1.1i 44kw 2012 TNG Auto Kodeks

ЕУР

Објавени: ноем. 27 10:16
Прегледи: 204
NOV UVOZ OD ITALY
EURO 5
175 000KM. 100%
ITALY TARGA EM 413 JW
BROJ SASIJA VF32MHFV0CY026856

PEUGEOT 206+ 1.1i 44KW BENZIN SO FABRICKI PLIN PROIZVEDENO 2012GOD.
PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA.
FULL OPREMA.

VOZILOTO E VO PERFEKTNA SOSTOJBA VO SEKOJ POGLED IDEALNO I ZA POCETNIK VOZAC.
CENA 4150e

AUTO KODEKS SE NAOGA NA BULEVARD BORIS TRAJKOVSKI ODMA PRED PSS TEHNICKI PREGLED USJE I PRIMA MEBEL POZADI NOVATA PERALNA.
POVELETE CENETI KUPUVACI !!!
Опис на линк

AUTO KODEKS

Ауто Плац Кодекс располага со најголем избор на автомобили. Плацот се наоѓа во Кисела Вода, на булевар Борис Трајковски бр. 164, каде што се изложени сите автомобили кои ги поседуваат. 

Ауто Кодекс нудат половни автомобили, кои се увезени од Италија. За автомобилите кои ги продаваат платени се сите давачки до денот на регистрација.
Автомобилите кои ги имаат на располагање не се нови, станува збор за користени, возени автомобили, кои се зачувани. Автомобилите кои ги имаат се без мана, одржани, навремено сервисирани и сл. 
Тимот на Ауто Кодекс, доколку би биле заинтересирани, може да Ви помогнат и посредуваат при регистрација, на останати автомобили. 

Ауто Кодекс нуди коли од најразлични марки, не е застапена само една марка на автомобили, како во некои од автоплацевите. 
Автомобилите кои ги имаат се : Citroen, Chevrolet, Alfa Romeo, Mitsubishi, Audi, BMW, Ford, Fiat, Renault, Opel, Seat, VW и други. 

Тимот на Ауто Кодекс советува, пред да се одлучите за кој автомобил да го купите, да го посетите нивниот плац, да поразговарате со одговорните, да ги разрешите сите дилеми и прашања кои ги имате за конкретниот автомобил, па потоа да пристапите кон купување, се со цел да не се каете за изборот што ќе го направите. 

Услужливоста на тимот на Ауто Кодекс нема воопшто да се споменува, за тоа зборува големиот број на продадени автомобили кои ги имаат и клиентите кои задоволни имаат заминато од нивниот автоплац. 

Некогаш некои автомобили може да ги купите со плус гуми, дали зимски или летни. Но, воглавно секогаш гумите се скоро нови, зачувани, безразлика дали ќе добиете уште едни плус.

Повелете да ја погледнете целосната понуда на автомобилите на сајтот на Pazar3, претставени се автомобилите со детален опис и реални слики. 

Исто така Ауто Кодекс имаат свој фб и инстаграм профил, а телефонски се достапни на броевите 
078 229 183 и 071 317 589.
Посети ја страната на нашата продавница

БОРИС ТРАЈКОВСКИ 164

078229183

https://www.facebook.com/autokodeks

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Ауто Плац Кодекс располага со најголем избор на автомобили. Плацот се наоѓа во Кисела Вода, на булевар Борис Трајковски бр. 164, каде што се изложени сите автомобили кои ги поседуваат. 

Ауто Кодекс нудат половни автомобили, кои се увезени од Италија. За автомобилите кои ги продаваат платени се сите давачки до денот на регистрација.
Автомобилите кои ги имаат на располагање не се нови, станува збор за користени, возени автомобили, кои се зачувани. Автомобилите кои ги имаат се без мана, одржани, навремено сервисирани и сл. 
Тимот на Ауто Кодекс, доколку би биле заинтересирани, може да Ви помогнат и посредуваат при регистрација, на останати автомобили. 

Ауто Кодекс нуди коли од најразлични марки, не е застапена само една марка на автомобили, како во некои од автоплацевите. 
Автомобилите кои ги имаат се : Citroen, Chevrolet, Alfa Romeo, Mitsubishi, Audi, BMW, Ford, Fiat, Renault, Opel, Seat, VW и други. 

Тимот на Ауто Кодекс советува, пред да се одлучите за кој автомобил да го купите, да го посетите нивниот плац, да поразговарате со одговорните, да ги разрешите сите дилеми и прашања кои ги имате за конкретниот автомобил, па потоа да пристапите кон купување, се со цел да не се каете за изборот што ќе го направите. 

Услужливоста на тимот на Ауто Кодекс нема воопшто да се споменува, за тоа зборува големиот број на продадени автомобили кои ги имаат и клиентите кои задоволни имаат заминато од нивниот автоплац. 

Некогаш некои автомобили може да ги купите со плус гуми, дали зимски или летни. Но, воглавно секогаш гумите се скоро нови, зачувани, безразлика дали ќе добиете уште едни плус.

Повелете да ја погледнете целосната понуда на автомобилите на сајтот на Pazar3, претставени се автомобилите со детален опис и реални слики. 

Исто така Ауто Кодекс имаат свој фб и инстаграм профил, а телефонски се достапни на броевите 
078 229 183 и 071 317 589.

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации