Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Возила | Автомобили | Скопjе

Alfa Romeo , 121
Audi , 280
BAIC , 1
BMW , 301
Chevrolet , 98
Chrysler , 3
Citroën , 260
Dacia , 13
Daewoo , 39
Daihatsu , 6
Dodge , 4
Fiat , 284
Ford , 369
Honda , 47
Hyundai , 72
Jaguar , 5
Jeep , 21
Kia , 69
Lada , 26
Lancia , 21
Land Rover , 17
Lexus , 2
Lincoln , 1
Mazda , 65
MINI , 30
Mitsubishi , 35
Nissan , 33
Opel , 787
Peugeot , 376
Porsche , 16
Renault , 376
Rover , 20
Saab , 1
Seat , 174
Škoda , 69
Smart , 24
Ssangyong , 5
Subaru , 4
Suzuki , 41
Tata , 2
Toyota , 65
Volvo , 12
Wartburg , 1
Yugo , 48
Zastava , 17

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Автомобили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Автомобили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

29 ноем. 06:56
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO S-TRONIC 177KS

14 990 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
14 ноем. 13:34
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Chevrolet Cruze 1.6 benzin

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 160 000 - 169 999
17 септ. 13:55
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Prodavam

6 000 ЕУР

Година: 2007
Километража: 200 000 - 249 999

Денес 17:40 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI -A3 1.6 TDI 105 KS S-LINE

12 900 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
Онлајн
Денес 17:04 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Transporter

Година: 2002
Километража: 300 000 - 349 999
Денес 15:09 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW PASSAT B7 2.0 TDI DSG

11 300 ЕУР

Година: 2010
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:18 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Passat 2.0 TDI DSG Highline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2012
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 207 1.4HDI 50KW SPORT

4 999 ЕУР

Година: 2008
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:17 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Skoda Fabia 1.4 TDI 66KW Ambition

10 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
Денес 14:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion Tech

10 900 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 14:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA KODIAQ 2.0TDI 150KS DSG 7 SEDISTA BUSINESS

25 000 ЕУР

Година: 2017
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 13:58 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Cactus 1.6 e-HDi Automatic Feel Edition

10 200 ЕУР

Година: 2014
Километража: 170 000 - 179 999
Денес 13:52 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 2.0TDI 105KW PERFEKTNA

8 150 ЕУР

Година: 2008
Километража: 190 000 - 199 999
Денес 11:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen C4 Grand Picasso 1.6 e-HDi Automatik 7 Sedista

10 700 ЕУР

Година: 2016
Километража: 180 000 - 189 999
Денес 10:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SEAT LEON 1.6 TDI 105ks NOVA SERVISNA KNISKA

10 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 160 000 - 169 999
Денес 10:00 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Megane 1.5 dCi 81Kw Dynamique

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 23:25
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 308 - 2018god. ``92.214km`` SERVISNA - NAVIGACIJA

11 400 ЕУР

Година: 2018
Километража: 90 000 - 94 999
Вчера 23:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2 benzin 2007 automatik

4 600 ЕУР Намалена цена

Година: 2007
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 23:05 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.2benz. 2007god'-Holandija

3 400 ЕУР

Година: 2007
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 17:58 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.5 TDCI 75KS TREND PLUS 2017G

6 999 ЕУР

Година: 2017
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 15:57 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Mercedes-Benz C 220d 128000KM BlueTEC AMG Line

28 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 15:25 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Audi A4 TFSI Americki pazar

12 000 ЕУР

Година: 2010
Километража: 190 000 - 199 999
Вчера 13:35 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw NAVI Access

6 850 ЕУР

Година: 2012
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 12:47 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.2 ben 2016 god NE UVEZENA

Година: 2016
Километража: 80 000 - 84 999
Вчера 12:42 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Opel Corsa 1.3 CDTI Color Edition ecoFlex

7 800 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 12:15 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 508 1.6 HDI BUSINESS NOVA

8 800 ЕУР

Година: 2012
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 12:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FORD FIESTA 1.5TDCI 75KS 2014 AUTO KODEKS

6 990 ЕУР

Година: 2014
Километража: 140 000 - 149 999
Вчера 12:09 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Clio 1.5dci 55kw 2015 Auto Kodeks

7 150 ЕУР

Година: 2015
Километража: 120 000 - 129 999
Вчера 11:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Citroen Berlingo 1.6HDI 66kw uvoz Germanija

6 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 11:34 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3 CDTI PERFEKTNA SERVISNA KNISKA

4 399 ЕУР

Година: 2011
Километража: 160 000 - 169 999
Вчера 10:24 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

OPEL CORSA 1.3CDTI 55KW 2010GOD PERFEKTNA

4 140 ЕУР Намалена цена

Година: 2010
Километража: 150 000 - 159 999
Вчера 10:07 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

HYUNDAI i20 1.2 BENZIN 86KS GOD -13 BlueDrive LED NOVO FULL

5 999 ЕУР

Година: 2013
Километража: 170 000 - 179 999
Вчера 10:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 B7 2.0 TDI 140KS GOD -05 AUTOMATIC 7G NAVI NOVO FULL

5 200 ЕУР

Година: 2005
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 10:04 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

AUDI A4 B7 2.0 TDI 140KS GOD -05 AUTOMATIC 7G NOVO FULL

4 700 ЕУР

Година: 2005
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 10:03 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

TOYOTA IQ 1.0 BENZIN 68KS GOD -09 KLIMA UNIKATTT MODEL NOVO

4 500 ЕУР

Година: 2009
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 10:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MERCEDES CLK 200 BENZIN CABRIO GOD -01 AUTOMATIC EXTRAAA

2 900 ЕУР

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 08:46 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW POLO 1.2TDI 55KW UVOZ HOLANDIJA

6 150 ЕУР

Година: 2011
Километража: 130 000 - 139 999
Вчера 08:45 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

VW Passat DSG 2.0TDI 103kw servisni dokumenti

10 700 ЕУР

Година: 2011
Километража: 180 000 - 189 999
Вчера 02:32 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai Elantra 1.6 benzin/plin

1 650 ЕУР Намалена цена

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
Вчера 02:32
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SE PRODAVA NISSAN X TRAIL RESTYLING EDINSTVEN SOPSTVENIK

16 500 ЕУР

Година: 2017
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 22:00
Линк
Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

IBIZA ST 1.2TDI - 75KS - 2011god. SERVISNA so 144.538km

5 200 ЕУР

Година: 2011
Километража: 140 000 - 149 999
06 дек. 21:53 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Се продава Мазда 6 од прв сопственик SKYACTIV 175ks i-ELOOP

15 400 ЕУР

Година: 2015
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 20:53 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Hyundai Accent GLS 1997, 90/66KV

1 190 ЕУР

Година: 1997
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 20:43 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

CITROEN C1 1.0 VVT-I 72KS FEEL 2018G AUTOMATIK

9 500 ЕУР

Година: 2018
Километража: 75 000 - 79 999
06 дек. 17:13 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

MINI Cooper S 2.0 AUTOMATIC 192ks 2021god

31 500 ЕУР

Година: 2021
Километража: 15 000 - 19 999
06 дек. 15:20 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

PEUGEOT 308 1.6 e-HDI 85ks Feline SPORT

10 500 ЕУР

Година: 2014
Километража: 160 000 - 169 999
06 дек. 14:11 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

RENAULT SCENIC 1.5DCI 81KW PERFEKTNA

5 700 ЕУР

Година: 2009
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 14:10 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Volkswagen Golf VII 1.6 TDI Comfortline BlueMotion

11 500 ЕУР

Година: 2013
Километража: 180 000 - 189 999
06 дек. 14:07 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

KIA CEED 1.4 CRDI (90hp) Full Oprema!! 15g!

8 790 ЕУР

Година: 2015
Километража: 110 000 - 119 999
06 дек. 13:38 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

FIAT GRANDE PUNTO 1.3MULTIJET 62KW 2011 GODINA NOVO

3 999 ЕУР

Година: 2011
Километража: 190 000 - 199 999
06 дек. 13:27 Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SUZKI SWIFT -2017 NEUVEZUVAN

7 900 ЕУР

Година: 2017
Километража: 130 000 - 139 999
06 дек. 13:16 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

SKODA YETI 2.0 tdi 81KW 4X4 PERFEKTNA

9 600 ЕУР

Година: 2012
Километража: 200 000 - 249 999
06 дек. 13:02 Претпријатие Автомобили , Скопjе , Кисела Вода

Renault Scenic 1.5dci 63kw expression

5 350 ЕУР

Година: 2010
Километража: 170 000 - 179 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Автомобили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Автомобили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации