Оглас од претпријатие Објавени: септ. 20 2023 01:16

Porsche Cayenne Sport

ЕУР

Објавени: септ. 20 01:16
Прегледи: 46
+389 75249471
Porsche Cayenne Sport
3.0diesel 4x4 250ps
Panorama krov,
Adaptive Air Suspension ,
20 sport bandazi orginal Porsche ®
Exstra socuvano so visoko nivo na oprema.
Voziloto e redovno servisirano I celosno vo fabricka sostojbanikogas nemalo nikakvi ostetuvanja.
Smeneti diskovi so plocki predni i zadni
Smeneto ulje na motor so komplet filtri
4novi gumi
Registrirana cela godina
2013god.
pominati 180 XXX km.
Proverka po vasha zelba

Cena 33.000Cenata ne e fiksna
može da se zameni so audi i bmw
Опис на линк

Elya Gradba Dooel

Elya Gradba Dooel
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации