Оглас од претпријатие Објавени: мар. 12 2024 10:44

Golf 6 1,6 tdi reg.so zelen karton , servisna 2012g.

ЕУР

Објавени: мар. 12 10:44
Прегледи: 100
Golf 6 so kompletna servisna kniska i realni kilometri 202000km uvezena od austria, 1,6 tdi ( reg.so zelen karton cela godina ,napraven golem i mal servis ) ,odlicni dizni ,odlicen motor , odlicen zamaec ,klimatronik ,odlicno nadvor i vnatre, zdrava i odrzuvana kola...
Moze zamena samo za eftina kola so vasha doplata
Cena za kesh fiksna 7000e
Опис на линк

oglas

Uvoz na vlekaci kamioni i poluprokolki od evropska unija
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации