Оглас од претпријатие Објавени: дек. 04 2023 06:33

VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina

ЕУР

ЕУР
Објавени: дек. 04 06:33
Прегледи: 96
Cena : 25.500€
VW ARTEON ELEGANCE DSG 110 KW 2017 Godina
MARKA: VOLKSWAGEN
MODEL: ARTEON ELEGANCE 2.0 TDI
PROIZVEDENO: 2017 GODINA
ZAFATNINA: 1.968 SM3
POMINATO: 158.000 KM
SILA NA MOTOR: 110 KW - 150 HP
МENUVAC: AVTOMATIK
GORIVO: DIZEL
⬇️
KLIMATRONIK - TEMPOMAT
START STOP - AUTO HOLD
KOMANDI NA VOLAN - NAVIGACIJA
GREACI NA SEDISTA - 2 KLUCA
UVEZENO OD GERMANIJA 🇩🇪
MOZNOST ZA LIZING PREKU BANKA 💰
PLATENI SITE DAVACKI DO REGISTRACIJA ✅
NAJGOLEM IZBOR VO MAKEDONIJA ❗️
300+ VOZILA NA LAGER ❗️
IGOR 📲 070 722 077
Опис на линк

AUTONIKO

Продажба на сите видови 
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци
Посети ја страната на нашата продавница

ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А

+38970722077

http://autoniko.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Продажба на сите видови 
лесни товарни(комбиња) возила и автомобили(коли)
со сопствен лизинг без камата
30% учество на 24 рати без камата,без жиранти
без банки,манипулативни и други скриени трошоци
ул.„Гоце Делчев“ бр. 157 А +38970722077 http://autoniko.mk

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации