Објавени: септ. 16 2015 07:58

VESPA Original

Објавени: септ. 16 07:58
Прегледи: 13
Se prodava Vespa S od 2012.Cena 1900 ev.Pominati 4000 km.Vespata e vozena mnogu malku i e kako nova.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
13
077526-666

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации