Оглас од претпријатие Објавени: авг. 11 2023 11:31

Avtodijagnostika Autocom Delphi 2020 2021 bluetooth

ЕУР

ЕУР
Објавени: авг. 11 11:31
Прегледи: 177
najnoviot delphi pro ds 150 profi so bluetooth.

profesionalen ured za dijagnostika na site marki na vozila , kombinja i kamioni.

citanje i brisenje na greski , resetiranje na servis , flight recorder funkcija- snimanje na podatocite pri vozenje na micro sd kartica a potoa pregled na istite.

DELPHI DELFI AVTODIJAGNOSTIKA AUTODIJAGNOSTIKA 2020 2021
DELPHI DELFI AVTODIAGNOSTIKA AUTODIAGNOSTIKA 2020 2021
ДЕЛФИ АУТОДИЈАГНОСТИКА АВТОДИЈАГНОСТИКА 2021
ДЕЛФИ АУТОДИАГНОСТИКА АВТОДИАГНОСТИКА 2021
Опис на линк

BuLi

Prodazba na vozila. Uvoz direktno od Milano i Torino Italija.
Посети ја страната на нашата продавница

Stajkovci

070522145

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

177
070522145

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации