Оглас од претпријатие Објавени: септ. 21 2023 12:21

Hemisko cistenje i poliranje na vozila

МКД

Објавени: септ. 21 12:21
Прегледи: 144
-Masinsko hemisko cistenje na site vidovi avtomobili i kombinja.
Kompletno cistenje na vnatresnosta na avtomobilot,na site vidovi sedista(koza,prevertena koza,platno),pod,stranici od vratite,bagaznik.
CENATA E VO ZAVISNOST OD GOLEMINATA NA AVTOMOBILOT OD 1500 DO 2500 MKD.

-Cistenje na Sedista 1200-1500MKD
-Cistenje na krov 500MKD


-Masinsko poliranje na avtomobili i kombinja.
Poliranje od 2500-6000den.(SONAX,3M)

Se naogjame vo Karpos 3 nasproti Voena Bolnica, i vednas do Pedagoski Fakultet. 071311351
Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации