Оглас од претпријатие Објавени: окт. 30 2018 09:57

Masinsko hemisko cistenje poliranje na avtomobili

МКД

Објавени: окт. 30 09:57
Прегледи: 25
-Masinsko hemisko cistenje na site vidovi avtomobili i kombinja.
Kompletno cistenje na vnatresnosta na avtomobilot,na site vidovi sedista(koza,prevertena koza,platno),pod,stranici od vratite,bagaznik.
Iskustvo od nad 700 vozlia CENATA E VO ZAVISNOST OD GOLEMINATA NA AVTOMOBILOT OD 1500 DO 3000 MKD.

-Masinsko poliranje na avtomobili i kombinja.
Poliranje 2000-4000MKD.(MENZERNA,SONAX,3M)

Se naogjame vo Karpos 3 nasproti Voena Bolnica, i vednas do Pedagoski Fakultet. 071311351 070252849
Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации