Оглас од претпријатие Објавени: јан. 27 2024 09:43

Masinsko hemisko cistenje i poliranje na vozila

МКД

Објавени: јан. 27 09:43
Прегледи: 55
-Masinsko hemisko cistenje na site vidovi avtomobili i kombinja.
Kompletno cistenje na vnatresnosta na avtomobilot so Germanski sredstva za site vidovi sedista(koza,prevertena koza,platno),pod,stranici od vratite,bagaznik.
Cenata e vo zavisnost od goleminata na kolata od 1500 do 4000MKD.

-Cistenje na Sedista 1000-1300MKD
-Cistenje na krov 300MKD

-Masinsko poliranje na avtomobili i kombinja.
Poliranje od 2500 do 4000 MKD.
Se naogjame vo Karpos 3 nasproti Voena Bolnica i vednas do Pedagoski Fakultet

070252849 / 071311351

Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации