Оглас од претпријатие Објавени: јан. 24 2016 10:06

Alfa Romeo 159 1.9 JTDm Servisna kniska-06

Објавени: јан. 24 10:06
Прегледи: 26
climatronic dvozonski,
8xairbeg,
centralna brava,
dva kluca,
elektrika na site prozori,
elektrika na retrovizori,
Bord Kompjuter,
servo,
kozen volan,
komandi na volan,
ABS,
ASR,
Tempomat,
CD Radio,
maglenki,
aluminski bandazi 16ki.
Registrirana do Dekemvri 2016.
Kolata e vo odlicna sostojba,napraven e servis.
071 311351
Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации