Оглас од претпријатие Објавени: јан. 27 2024 09:45

Masinsko poliranje na farovi i keramicka zastita

МКД

Објавени: јан. 27 09:45
Прегледи: 51
Poliranje vo tri fazi i Keramicka zastita
Garancija edna godina
Komplet dvata farovi od 600 do 1200MKD vo zavisnost od nivnata sostojba.
Poliranje na izgrebani,pozolteni,zamagleni farovi.
Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации