Оглас од претпријатие Објавени: авг. 29 2023 09:37

Masinsko poliranje farovi

МКД

Објавени: авг. 29 09:37
Прегледи: 48
Komplet dvata farovi od 1000 do 1700MKD vo zavisnost od nivnata sostojba.
Poliranje na izgrebani,pozolteni,zamagleni farovi.
Poliranje stopovi.
Lokacija Voena Bolnica i vednas do Pedagoski Fakultet.
071311-351
Опис на линк

Mincev

Prodazba na polovni vozila od Francija i Belgija
Посети ја страната на нашата продавница

Bul.Partizanski odredi

070252849

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации