Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kamion Zastava

0 МКД

Се продава од: Vlade 28 мај 09:19 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Битола
Стил на каросерија
Купе
Марка
Zastava
Модел
35/8
Itno se prodava kamionceto !
Cena po dogovor ! ima prostor za dogovaranje!!!
Tamceto e vo odlicna sostojba....
077 641821 077 760 944
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации