Оглас од претпријатие Објавени: септ. 24 2018 12:59

IVECO odlicno socuvano

ЕУР

Објавени: септ. 24 12:59
Прегледи: 15
Се продава одлично зачувано и редовно сервисирано IVECO, 1996 година.
Цена: 3200 € + ДДВ
Контакт: Добре 071/235-380
Опис на линк

Cermat Doo

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Посети ја страната на нашата продавница

Novacki pat bb

+38947226671

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Novacki pat bb +38947226671

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации