Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2021 11:49

Kamion Iveco Turbo Daily 1999

ЕУР

Објавени: јул. 02 11:49
Прегледи: 44
Се продава камион IVECO TURBO DAILY 1999 год.
Поминати километри: 610.000 km.
Цена: 3.500 €.

Контакт телефон: 070/269-515 - Диме
Опис на линк

Cermat Doo

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Посети ја страната на нашата продавница

Novacki pat bb

+38947226671

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Уникатни, секогаш достапни, иновативни, креативно-тимски тоа е Цермат препознатливата формула за успех
Novacki pat bb +38947226671

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации