Објавени: јун. 10 2016 02:35

Mercedes 410 d dulpak

Објавени: јун. 10 02:35
Прегледи: 17
Se prodava mercedes 410 dizel
Gd na proizvotsvo 94
So dupli trkala
So b kategorija
Nosuvnost 1300 kg
6 novi gumi
Smeneti ule filteri
Hidraolik volan
Rigistrirano
Farbano pred 1 nedela znaci kombeto e top spremen za rabota mob 070898654
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
17
070898654

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации