Оглас од претпријатие Објавени: јул. 24 2024 10:46

ЛУКСУЗНА КУЌА ВО РЕЗИДЕНЦИОНАЛЕН ДЕЛ НА ВОДНО

Објавени: јул. 24 10:46
Прегледи: 96
Шифра:25897 Се изнајмува ексклузивно опремена куќа на Водно со вкупна квадратура од 215м2 во резиденцијален дел на населбата идеална за дипломати.
Куќата е единечна и поделена на три нивоа ,истата има уреден двор како и покриен паркинг за 2 возила во дворот.
Приземја - Влезен ходник , дневен престој, кујна и трпезарија, гостински тоалет гардеробер и мастер спална со свое купатило .
Прв кат- една голема спална соба, детска соба, работна соба и бања. како и балкон со поглед кон двор.
Сутерен- теретана, сауна , лондри и остава.
Куќата е комплетно опремена со квалитетен мебел, како и самата градба и целосно обезбедена со видео надзор.
Сопствено греење и ладење со фен кулери и дополнително има систем на сончеви колектори, кои обезбедуваат топла вода во текот на сончевите месеци.
Куќата е наменета за семејно живеење
Тел:071/244-331
071/333-336
АСТОРИЈА НЕДВИЖНОСТИ
Опис на линк

ASTORIA NEDVIZNOSTI

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       
Посети ја страната на нашата продавница

Ул “Аминта трети„ бр 65

+38923110-566071/244-331071/333-336

http://www.realestate.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации