Оглас од претпријатие Објавени: јул. 24 2024 10:46

Prekrasni dva kata od kukja vo Trnodol

Објавени: јул. 24 10:46
Прегледи: 111
Шифра 25839
Се изнајмуваат два прекрасни ката од куќа, комплетно луксузно наместени, на одлична локација во Трнодол:

1. Првиот стан е со површина од 135м2, се наоѓа на вториот кат, со излез во прекрасен двор и се состои од голем дневен салон со кујна и трпезариски дел, 2 спални соби, 1 купатило, утилити соба и две тераси. Со наемот на станот следува и гаражно паркинг место за две возила. Цената за овој стан е 1200 евра/месечно.

2. Вториот стан е со површина од 105м2, се наоѓа на подкровје и се состои од голем дневен салон со кујна и трпезариски дел, 1 спална соба, 2 купатила и убава тераса.
Цената за овој стан е 800 евра/месечно.

Постои опција за наем на целата куќа.
Контакт 071/271-271

Code 25839
Two beautiful house apartments for rent, completely and luxuriously furnished, in an excellent location in Trnodol:

1. The first apartment has an area of ​​135m2, it is located on the second floor, with an access to a beautiful backyard and consists of a large living room with kitchen and dining area, 2 bedrooms, 1 bathroom, utility room and two terraces. The rent of the apartment also includes a garage parking space for two vehicles. The price for this apartment is 1200 euros/month.

2. The second apartment has an area of ​​105m2, is located in the attic and consists of a large living room with kitchen and dining area, 1 bedroom, 2 bathrooms and a beautiful terrace.The price for this apartment is 800 euros/month.

There is an option for rent of the entire house.

Contact 071/271-271
Опис на линк

ASTORIA NEDVIZNOSTI

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       
Посети ја страната на нашата продавница

Ул “Аминта трети„ бр 65

+38923110-566071/244-331071/333-336

http://www.realestate.com.mk

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

АСТОРИЈА Недвижности е една од првите агенции за недвижности во Република Северна Македонија, која посредува при купопродажба и изнајмување на висококвалитетен недвижен имот уште од далечната 1994 година.
АСТОРИЈА ви нуди широк спектар на недвижности за купопродажба и изнајмување од врвен квалитет, со разновидна квадратура, на различни локации во Скопје. 
Нашите агенти за недвижности и експерти од областа на прометот со недвижности, ќе ви помогнат да најдете имот кој ќе биде соодветен за вашите потреби, ќе одговара на вашиот буџет и ќе го надополнува вашиот животен стил.
Ви благодариме на довербата. 
АСТОРИЈА Недвижности


ASTORIA Real Estate Agency is one of the first real estate agencies in the Republic of North Macedonia, in the business of sale and rental of high quality real estate properties, since 1994.
ASTORIA offers a wide range of real estate properties, for sale and rent, with top quality, various sizes, in different locations in Skopje. 
Our real estate agents and real estate experts will help you find a property that suits your needs, fits your budget and complements your life style.
Thank you for your trust.
ASTORIA Real Estate Agency
       

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации