Оглас од претпријатие Објавени: фев. 19 2024 03:55

Shtepine ne qender te Gostivarit ne tre banesa

ЕУР

Објавени: фев. 19 03:55
Прегледи: 367
Shes shtepine ne qender te Gostivarit ne tre kate me 3 kata , 3 - BANESA me garazh dhe parcel 452m.
pagesë me këste, me marrëveshje të përbashkët
CMIMI - 175.000 euro / KOREKCION ME CMIMI 125.000 EVRA
NFO - AZBI REKA
075 439 000
Опис на линк

NEDVIZNOSTI MAREK - GOSTIVAR

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
Посети ја страната на нашата продавница

MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 Прикажи на мапата

070472002

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

"NEDVIZNOSTI MAREK" 
ГОЛЕМ ИЗБОР  НА СТАНОВИ, КУЌИ,ДУЌАНИ, ПЛАЦЕВИ И ВИКЕНД КУЌИ ВО МАВРОВО

"НЕДВИЖНОСТИ МАРЕК" 
РУДСКИ МАРЕК Е САМОСТАЛЕН АГЕНТ ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ ПРИ ПРОДАЖБА НА  НЕДВИЖЕН ИМОТ,КОЈ ВИ НУДИ СОРАБОТКА ЗА СЛЕДНОТО: 
ДА МОЖЕТЕ ДА КУПИТЕ НЕДВИЖЕН ИМОТ, ИЛИ ДА ГО ПРОДАДЕТЕ ВАШИОТ НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГОСТИВАР.

СО ПОЧИТ
Марек Рудски
MAJOR CEDE FILIPOSKI BR.30 070472002

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации