Оглас од претпријатие Објавени: апр. 01 2024 08:43

Радишани. Луксузна куќа со базен, во градба.

ЕУР

Објавени: апр. 01 08:43
Прегледи: 142
Купи БЕЗ ПРОВИЗИЈА и данок на пренос!
Нова луксузна куќа во фаза на градба во затворен комплекс во Радишани. Куќата има 200м2 бруто површина на плац од 411м2. Во задниот двор има потполно функционален базен од 20м2.
Прво ниво располага со отворен дневен престој, кујна, гостинска спална, тоалет, остава и полуотворен паркинг.
На второто ниво се сместени главната спална од 40м2, со сопствена бања и гардеробер, уште две спални соби и една бања.
Оваа куќа е потполно нов модел, во однос на надворешниот изглед, распоредот и висината на просториите, како и во однос на квалитетот и новите функционални решенија.
Цена: 215.000 €

☎️ 078 295 351
👣 Follow us on Facebook, Instagram, TikTok and Youtube: @kackar.property
[email protected]

#Skopje #realestate #fyp #invest #home #apartment #house #sale #rent #Macedonia #imot #nedviznost #stanovi #kuki #delovenprostor #prodava #iznajmuva #Makedonija
Опис на линк

KACKAR Property & Marketing

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Посети ја страната на нашата продавница

Никола Парапунов Прикажи на мапата

078295351

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

⚔️ Наша цел е да ја заштитиме вашата инвестиција.
🏗️ Продадете ја вашата недвижност со наша помош.
🔎 Дозволете ние да го пронајдеме вашиот нов дом.
Никола Парапунов 078295351

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации