Оглас од претпријатие Објавени: апр. 16 2024 08:46

Kuka na dva kata so dvorno mesto

Објавени: апр. 16 08:46
Прегледи: 278
KUKA NA DVA KATA
SO DVORNO MESTO

IMA PRIKLUCOK ZA STRUJA SO SAAT

LEGALIZIRANO E SE

VO BLIZINA IMA
GRADINKA
OSNOVNO UCILISTE
SREDNI UCILISTE
FAKULTET
AMBULANTA
MARKETI
I DR.

KUKATA SE NAOGA
VO NOVA KOLONIA
EDRIZOVO

ZA POVEKE INFO
NA TEL.
Опис на линк

BOLE

SE SHTO VI E POTREBNO ZA DOMA  
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации