Објавени: фев. 14 2024 11:53

kuka vo karadak maaalo 270m2 karsi MTV

ЕУР

Објавени: фев. 14 11:53
Прегледи: 273

Shitet shtepi ne "Karadak Mahalle" afer Fakultetit dhe Televizionit Shteteror, Shtepia posedon 3x nga 90m2=270m2  dhe obor prej 50m2, shtepia i ka tre hymje te ndryshme: podrumi, kati i 1 dhe kati i 2.


Се продава куќа во „Карадак Маало“ во близина на Факултетот и Државната телевизија, куќата има 3x по 90м2 =270m2 и двор од 50м2, куќата има три различни влеза: подрум, 1 кат и 2 кат.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
273
070552271

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации