Оглас од претпријатие Објавени: ноем. 09 2019 02:27

Kuka vo Lisice

ЕУР

Објавени: ноем. 09 02:27
Прегледи: 45
ВО ЛИСИЧЕ ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА ПОСЛЕДНА АВТОБУСКА СТАНИЦА 17-КА ,РАМСТОР И СТОКОМАК И ПРОДАВНИЦАТА ЗА ОКОВИ СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ОД 293М2 СО САМОСТОЈНА КУЌА НА ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ ОД 100М2 3-СОБЕНА СО ТЕРАСА + 37М2 ПОДРУМ, НАД ПРИЗЕМЈЕТО ИМА КРОВ И ПЛОЧА СО МОЖНОСТ ЗА НАДГРАДБА НА КАТ + ПОТКРОВЈЕ, КУЌАТА Е ПОНОВА И КВАЛИТЕТНО ГРАДЕНА 2000 ГОДИНА СО ИЛ. Ш.1565 Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации