Оглас од претпријатие Објавени: септ. 14 2015 11:25

KUKA OD 190m2 VO KOZLE

ЕУР

Објавени: септ. 14 11:25
Прегледи: 7
ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА НА БИВШИОТ ХОТЕЛ БЕТОН СЕ ПРОДАВА КУЌА,1985 ГОД. ГРАДЕНА,190М2 ПОД ОБЈЕКТ И ДВОРНА ПОВРШИНА ОД ОКОЛУ 230М2,СУ+ПР+КАТ,СО ПАРНО И СОПСТВЕНА ПОДСТАНИЦА,ОД ЕДНА СТРАНА ЛЕПЕНКА. Ш.157

Опис на линк

ВИКТОРИЈА СТИЛ

ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посети ја страната на нашата продавница

ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата

070361470 3245411

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации