Оглас од претпријатие Објавени: фев. 10 2022 08:05

Ultra luksuzna kuka vo Zdanec

ЕУР

/ месечно
Објавени: фев. 10 08:05
Прегледи: 51
Се изнајмува ултра луксузна куќа 900м2 во Жданец со простран хортикултурно уреден двор.Куќата е поделена на три ката и располага со:

- 10 простории
- 7 бањи
- 2 кујни
- 2 големи балкони со панорамски поглед
- прекрасен хортикултурно уреден двор
- три гаражни места, како и паркинг простор за две возила пред самата куќа.

Куќата може да се изнајми и за деловен простор и за живеење

цена: 5000 еур
контакт: 078/353-277
Опис на линк

Silver City Partner

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

Издавање и продажба на секаков вид на недвижности:
- станови
- куќи
- деловни простори
- плацеви
0038978353277

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации