Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Сите | Живеалишта | Куќи/Вили | Скопjе

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија Куќи/Вили,или по локација Скопjе , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Сите | Куќи/Вили | Скопjе или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

22 апр. 15:02 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Elitna naselba vo Bardovci Bahash Harmoni

Број на соби: 5
22 апр. 09:10 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka od 193m2 vo Skopje Kozle

245 000 ЕУР

Број на соби: 7
22 апр. 08:09 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава куќа во Капиштец

390 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 130
21 апр. 09:53 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Bukefal AS prodava kuki vo luksuzen zatvoren kompleks vo Sk

210 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 200
21 апр. 02:55 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE PRODAVAAT 2 BARAKI NA HAVANSKA

530 000 ЕУР

Број на соби: 5
19 апр. 10:47 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUXUZNA KUKJA VO STOPANSKI DVOR ZA IZNAJMUVANJE I PRODAZBA

900 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Површина: 160
18 апр. 19:39 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава стан во Козле

122 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 120
18 апр. 12:11 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Prodavam kuka vo Zlokukani 200m2 kaj Tomato p

175 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 200
18 апр. 11:31 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samostojna kuka na super lokacija vo Taftalidze 1

1 200 ЕУР / месечно

Број на соби: 9
17 апр. 14:54 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se prodava kukja so dvor vo Bradovci

245 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 170
16 апр. 15:35 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ТАФТАЛИЏЕ 1

328 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 180
16 апр. 10:42 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Samostojna kuka na mirna i tivka lokacija Zdanec

1 600 ЕУР / месечно

Број на соби: 8
13 апр. 20:05 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава куќа во Бардовци

240 000 ЕУР

Број на соби: 5
Површина: 170
12 апр. 12:29 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава куќа во Бардовци

240 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 170
11 апр. 15:25 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SAMOSTOJNA KUKA VO TAFTALIDZE 1 , KOMENSKI

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5
11 апр. 15:21 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА КУЌА СО ПЛАЦ ВО ТАФТАЛИЏЕ

320 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 200
11 апр. 13:14
Linku:
Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се издава куќа во нас.Влае

1 МКД / месечно

Број на соби: 10
10 апр. 09:49 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Хром кука на плац 300 м2

138 000 ЕУР

Број на соби: 3
09 апр. 08:37 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka

400 ЕУР

Број на соби: 8
08 апр. 14:56 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

LUKSUZNA KUKJA VO BARDOVCI SO BAZEN, DVOR OD 1700m2

5 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
08 апр. 09:05 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Se iznajmuva kuka 220m2 vo Bardovci

2 000 ЕУР / месечно

Број на соби: 6
Онлајн
08 апр. 09:04 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kuka 370m2 vo Bardovci

490 000 ЕУР

Број на соби: 5
Онлајн
05 апр. 14:33 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZDAVA UBAVO NAMESTENA KUKJA VO ZDANEC

2 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 7
05 апр. 12:05 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Куќа во Козле 66м2

400 ЕУР / месечно

Број на соби: 3
04 апр. 12:41 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Kukja vo Zdanec

235 000 ЕУР

Број на соби: 8
04 апр. 08:59 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

KAT OD KUKJA VO KOZLE SO DVOR

315 000 ЕУР

Број на соби: 4
04 апр. 05:16 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО КАРПОШ

110 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 200
03 апр. 13:34 Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Nas. Bardovci levo od crkvata za zhiveenje dve semejstva

235 000 ЕУР

Број на соби: 7
02 апр. 21:28 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

Се продава куќа во Бардовци

240 000 ЕУР

Број на соби: 3
Површина: 170
02 апр. 15:34 Агенција за недвижности Куќи/Вили  ·  Скопjе  ·  Карпош

SE IZNAJMUVA SAMOSTOJNA KUKA VO ZLOKUKANI

1 500 ЕУР / месечно

Број на соби: 5

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување Куќи/Вили на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Сите | Куќи/Вили | Скопjе не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации