Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznjamuva luksuzna kuka vo naselba Bardovci

1 000 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate 16 фев. 14:55 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
BARAKA SO DOGRADBA VO TAFTALIDZE 1 255 000 ЕУР
Se iznajmuva trosoben namesten stan vo Avtokomanda 200 ЕУР
SE IZDAVA LUKSUZEN STAN NA VODNO HOTEL SKALA 900 ЕУР
NOV 4 SOBEN STAN VO GORCE PETROV 800 ЕУР
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се изнајмува куќа во Бардовци, во близина на црквата.

Куќа 330 м2 - подрум, сутерен, приземје и 1 кат
5 спални соби, 2 бањи и два гостински тоалети
Камин
Тераса во секоја соба
Клима уреди во сите простории
Сеф
Паркинг за 3 возила
Двор 550 м2 - уреден со автоматско наводнување
Новоградба

Цена 1000 Евра

Шифра Д326
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Тифани Агенција за недвижности нуди услуги за продажба и изнајмување на недвижен имот во Р. Македонија. Како посредничка агенција, нашата обврска и задача е покрај пронаоѓање на купувач или соодветна недвижност согласно со вашето барање, исто така и подготвување на сите потребни документации, составување на договори, резервации и сл. се со цел комплетно обезбедување на сигурноста на двете страни се до завршување на целокупната процедура за изнајмување/ продажба на имотот. Исто така, Тифани Агенција за недвижности нуди идејни ентериерни решенија со 3Д проекција за полесно визуелизирање, можност за изведба, монтажа, комплетно уредување и реновирање на вашата недвижност.
Посетете ја нашата продавница
ул.Васил Ѓоргов бр.24/4 Прикажи на мапата
077/699-416
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
077/699-416
Leaflet
Тифани Агенција за недвижности/Tiffany Real Estate
Namesten stan sopstven parking i domar vo Kapistec 320 ЕУР
Dukan vo GTC prizemje odlicna lokacija 270 000 ЕУР
GARSONJERA 38M2 POZADI UNIVERZALNA SALA 41 000 ЕУР
SE IZDAVA PREKRASEN STAN VO CENTAR 550 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации