Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Вселива куќа во Пехчево !

1 ЕУР

Се продава од: Продавам 30 авг. 22:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Број на спратови
Греење
Локација
Берово
Се продава вселива куќа во Пехчево, комплетно реноворан внатрешен простор и двор со гаражно место, на 1км до центар со одличен поглед на градот и околината.

Цена по договор.
Продавам
070/216-313
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации