Објавени: јун. 21 2022 11:12

Kuka vila vo selo Bratindol Bitola

Објавени: јун. 21 11:12
Прегледи: 852
Se prodava kuka-vila na vlez vo s.Bratindol na dva sprata kompletno opremena so parno greenje na peleti na dva sprata, sekoj sprat po 170m2 plus vizba 80m2, so dvor od 1100m2.letna kujna,letnikovec i garaza.Pokraj kukata prodavam i drugi dva placa od 3000m2 i plac od 1400m2 so pomoshen objekt od 150 m2.Cena po dogovor.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации