Македонски | Shqip | English |

Битола | Живеалишта | Куќи/Вили

14 фев. 08:14
Линк
,

Kuka vo Bistrica

55 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Површина: 190

Вчера 17:55 ,

Vila so plac od 600m2 vo s Bistrica

7 500 ЕУР

Број на соби: 3,5
Вчера 17:12 ,

Kuka vo strog centar na Bitola

69 000 ЕУР

Број на соби: 5
Вчера 10:05 ,

Kuka na 2 sprata vo Bitola Jeni Maale

40 000 ЕУР

Број на соби: 6
Површина: 110
24 фев. 21:04 ,

KUKA VO BITOLA POVOLNO

Број на соби: 4
Површина: 100
24 фев. 20:58 ,

KUKA VO CENTAR BITOLA

Број на соби: 5
Површина: 110
24 фев. 14:29 ,

KUKA VEDNAS VSELIVA

45 500 ЕУР

Број на соби: 6
24 фев. 11:33 ,

Kuka na tri kata

100 000 ЕУР

Број на соби: 9
Површина: 200
23 фев. 14:39 ,

KUKA NA BAIROT VO BITOLA

26 000 ЕУР

Број на соби: 3
21 фев. 12:30 ,

KUKA NA UL BEOGRADSKA BITOLA

Број на соби: 4
20 фев. 09:38 ,

Kuka vo Bitola

Број на соби: 2,5
Површина: 160
18 фев. 19:53 ,

Kuka vo Kravari

20 000 ЕУР

Број на соби: 3,5
Површина: 100
16 фев. 09:23 ,

Kuka vo Bitola selo Rastani

28 999 ЕУР

Број на соби: 4
14 фев. 08:14 ,

Kuka vo Bistrica

55 000 ЕУР Намалена цена

Број на соби: 8
Површина: 190
13 фев. 21:40 ,

Se izdava sprat od kuka vo Bitola

Број на соби: 4
Површина: 200
11 фев. 11:13 ,

Kuka vo Bitola pozadi uredot

38 000 ЕУР

Број на соби: 6
03 фев. 20:20 ,

Parcela so 2 kuki vo Bitola

35 000 ЕУР

Број на соби: 1
02 фев. 14:07 ,

Imot vo Lavci Bitola

60 000 ЕУР

Број на соби: 8
30 јан. 10:30 ,

KUKA SO IMOT VO s.CAPARI

Број на соби: 4
Површина: 100
29 јан. 14:49 ,

Kuka vo Bitola Itno

150 000 ЕУР

Број на соби: 7
Површина: 180
19 јан. 13:55 ,

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

35 000 ЕУР

Број на соби: 4
Површина: 70
19 јан. 13:52 ,

NAMESTEN SPRAT OD KUKA 70m2 VO BITOLA

9 000 МКД / месечно

Број на соби: 4
Површина: 70
Кон почеток