Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Kuka so restoran

0 ЕУР

Се продава од: Спасијка Димова 01 авг. 10:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Број на спратови
Греење
Се продава куќа со наместен ресторантски простор "кафана Шупел" на самиот плоштад на Демир Капија
Информации наа телефон-078405572
Спасијка Димова
078420572
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации