Мал автомобил
Седан
Хачбек
Караван
Купе
Кабриолет
SUV/Теренско
Миниван

Пазар3 огласи | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци

Голем број на огласи од различни категории, секојдневно се регистрираат на Пазар3.мк како најголем огласник во земјата. Без разлика дали пребарувате по клучен збор,по категорија,или по локација Кавадарци , Пазар3 е вистинското место за Вас бидејќи на нашата веб страница секојдневно се огласуваат голем број на огласи од различни категории. Како најголемо онлајн место за тргување, Пазар3 Ви овозможува да тргувате на лесен и едноставен начин!Погледнете ги сите огласи согласно Вашето пребарување: | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци или регистрирајте оглас веднаш наведувајќи што купувате или што продавате, и искористете ги предностите од огласувањето на Пазар3.мк!

13 апр. 17:41 Автомобили  ·  Audi  ·  Q7  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Audi Q7 3.0 TDI

23 500 ЕУР

Година: 2016
Километража: 160 000 - 169 999
11 септ. 09:06 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Mercedes-Benz C 220 D 9G-TRONIC 4MATIC

14 000 ЕУР

Година: 2018
Километража: 150 000 - 159 999
20 фев. 21:28 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kuka so trlo Demir Kapija klisura

Број на соби: 3
16 фев. 15:46 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kuka vo selo Klisura Demir Kapija

Број на соби: 4
28 ноем. 20:54 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
08 мај 20:55 Мопеди (под 50cc)  ·  Keeway  ·  Matrix  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Se prodava kewey

150 ЕУР

06 мај 03:55 Мопеди (под 50cc)  ·  Hamachi  ·  Drug model  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Baotian

15 000 МКД

25 мар. 20:31 Домашни Миленичиња  ·  Кучиња  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Zagari

1 000 ЕУР

16 дек. 17:15 Моторцикли (над 50cc)  ·  Скутер  ·  Baotian  ·  Drug model  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Skuter 50cc

17 000 МКД

Година: 2007
11 авг. 02:28 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Passat  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Passat 3C 2.0 AUTOMATIK DSG

5 000 ЕУР

Година: 2008
Километража: 250 000 - 299 999
16 мај 14:24 Автомобили  ·  Opel  ·  Corsa  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Opel Corsa

2 200 ЕУР

Година: 2001
Километража: 180 000 - 189 999
13 мај 21:58 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
13 мај 21:58 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
13 мај 21:56 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kuka so restoran

Број на соби: 5
Површина: 180
12 мај 16:24 Автомобили  ·  Audi  ·  A6  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Audi A6 1.9TDI - 96

Година: 1996
Километража: 400 000 - 449 999
15 апр. 15:08 Автомобили  ·  Audi  ·  A8  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Audi A8 4.2tdi -09

19 000 ЕУР

Година: 2009
Километража: 190 000 - 199 999
13 апр. 19:06 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Lupo  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

VW Lupo 1.7 SDI -01

Година: 2001
Километража: 200 000 - 249 999
09 апр. 23:21 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kuka vo selo Klisura DEMIR KAPIJA

12 000 ЕУР

Број на соби: 2
08 апр. 14:49 Куќи/Вили  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

KUKA VO KLISURA DEMIR KAPIJA

12 000 ЕУР

Број на соби: 2
03 мар. 13:47 Автомобили  ·  VW Volkswagen  ·  Touran  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

VW Touran 1.9TDI - 04

Година: 2004
Километража: 250 000 - 299 999
22 дек. 19:03 Автомобили  ·  Audi  ·  A4  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Audi A4 2.0 TDI

10 500 ЕУР

Година: 2011
Километража: 200 000 - 249 999
22 дек. 17:37 Автомобили  ·  Mercedes-Benz  ·  C 250  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Mercedes - Benz C250

Година: 1996
Километража: 200 000 - 249 999
04 јун. 15:04 Автомобили  ·  Kia  ·  Rio  ·  Кавадарци  ·  Демир Капија

Kia Rio 1.5 CRDI Prv Sopstvenik

Година: 2007
Километража: 250 000 - 299 999

Пазар3.мк - Најголемото место за купување и продавање онлајн!


Пазар3 секојдневно ја зголемува својата база на огласи. Голем број на физички и правни лица своите производи и услуги ги нудат на Пазар3.мк. Големата постеност, функционалностите на сајтот, одличната услуга, корисничката поддршка, соодветните цени, и специјалната понуда за правните лица, се само дел од причините поради кои голем број на корисници низ државата и странство, како свој прв избор за платформа за огласување ја избрале веб страната Пазар3.мк.Тука можете да најдете голем број на половни но и нови производи, како и голем број на услуги. Пазар3 е идеалното место доколку би сакале да купите или продавате Автомобили, Трактори, Мотори, Кампери, Багери, Виљушкари, Станови, Викендички, Плацови, Фрижидери, Електрични шпорети, Греалки, Шпорети на дрва, Алати, Градежни материјали, Лаптопи, огласи за Работа, огласи за подучување, превод и многу друго.Дел од фирмите кои своите производи редовно ги огласуваат на Пазар3 се Домик Недвижности, Асториа Недвижности, VIP Auto Spa, Kobra-T - продажба на пластифицирани лимови, Benelux Tuning - продажба на гуми и бандажи, AutoWelt, iButik.mk - продажба на мобилни телефони и галантерија, Еуроградба Асаноски - продажба на машини и градежни материјали, Ледиком, Авто Був, МТ-Ауто, Агро ГЕА, и многу, многу други бизниси своите производи и услуги ги нудат пред многубројната публика на Пазар3.мк.Повеќе од 400.000 огласи се активни на Пазар3.мк! Тука можете да најдете буквално сè! Продажба на автомобили, изнајмување станови, продажба на недвижности, мобилни телефони, бела техника, домашни миленици, земјоделска механизација, приклучни машини, мотори, градежни машини, ПВЦ столарија, музички инструменти, облека, и многу друго, секојдневно се огласува на Пазар3.мк!
Продажба и купување на Пазар3.мкДоколку за Вашето пребарување | Kupuvanje na (Kupi), Izdavanje na, Prodazba na (Prodaj), Baram za iznajmuvanje, Baram rabota, Oglasi za vrabotuvanje, Zamena | Кавадарци не најдовте соодветни резултати, Ви препорачуваме да регистрирате оглас со кој ќе добиете понуда за она што го продавате или купувате.Доколку сте заинтересирани за купување регистрирајте оглас со наслов "Купувам (име на производот за кој би сакале да добиете понуди)", или погледнете ги активните огласи согласно Вашиот интерес.Доколку пак продавате, регистрирајте оглас со наслов
"Се продава (име на производот кој го продавате)", и очекувајте да бидете контактирани од потенцијално заинтересираните купувачи."Без разлика дали продавате или купувате - Пазар3.мк е вистинското место за Вас! Со публика која што постојано расте, на Пазар3.мк со сигурност можете да продавате ЛЕСНО, БРЗО И ЕДНОСТАВНО!Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации