Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Luksuzna kuka so bazen namestena

350 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: We4home.mk 25 дек. 10:19 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата

Gradezno zemjiste 2371m2 so odlicna lokacija 31 ЕУР
Nov Ekstra stan vo centarot na Stip 800 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Stan kaj Stokomak 30 000 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Број на соби
Адреса
Површина
Број на спратови
Локација
Кочани
луксузна куќа со базен во кочани
https://we4home.mk/property/luksuzna-kuka-bazen-kocani/
house - кочани
Се продава нова , луксузна и веднаш вселива куќа на мирно и аткактивно место во Кочани. Куќата е луксузно наместена и опремена се протега на два плаца со вкупна површина на земјиште од 715м2 и куќа за живеење од 273м2.
Целиот имот е опкружен со високи ѕидови и безбедноси камери. Влезна врата со домафон и 3 опции за отклучување ( допир, код и отпечаток на прст ), автоматска порта за влез со кола во двор и автоматска врата на гаража.
Куќата е на 3 нивоа, изолациона фасада(стиропор 10цм) со следниот распоред.

Надворешен дел ( Двор )
Надворешен базен и џакузи, кој се поврзани со проточен бојлер ( може да се користат и во зима ) летниковец со гарнитура ( Индиска дупла плетка ) , надворешно изградена скара со шанк и мини кујна (опремена со сите електорнски уреди ) . Автоматско наводнување на трева ( вградени под земја )Остава за пумпа и бојлер за безенот . Целиот двор односно имот е осветлен со светилки на сензор поврзани со електрична енергија, исто така има 3 фонтани, две се странични по краевите на дворот додека едната е централна до базенот и шанкот.

Приземје: Гаража со дел за алат, остава за парно со бојлер поврзан со сончеви колектори, тоалет и внатрешен влез. Посебна остава за водните пумпи, филтри на базенот и проточниот бојлер за греење на базенот и џакузито.
1 кат: ходник, тоалет, канцеларија, Голем дневен простор кујна со посебна остава со излез кон задниот двор/базен.
Опрема кожена гарнитура , ЛЦД тв , клима(BEKO инвертер) , 8 радијатора. Голема отворена кујна со шанк и остров, и сите елементи ( фрижидер , фурна, микробранова, машина за отпадок )канцеларијата е опремена со 1 радијатор, кревет и биро .
2 кат: ходник, тоалет, соба гардеробер и 3 спални соби.
Спална 1 ( Француски лежај , тв, големо Wc ( џакузи ) , и балкон
Спална 2 (детска соба , кревет, биро, радијатор, клима , тараса ,)
Спална 3 ( Тросет, масичка радијатор, клима , тараса )

Нота:
Куќата се продава целосно опремена со сите елементи во неа кои можат да се видат. Високо ниво на безбедност и сигурност. Оградена целосно.
We4home.mk
+38978419995
Leaflet

We4home.mk

32 Огласи во продавницата
Се Продаваат 2 Куќи во центар на Штип 48 000 ЕУР
Deloven prostor so unikaten pogled vo centar na Stip 300 ЕУР
Деловен простор во Сењак до тајна вечера 70м2 150 ЕУР
Zemjiste na super lokacija vo Stip 10 ЕУР
Кон почеток